Widok: | wg hierarchii | wg listy |
Spis użytkowników QSystem |
# | Nazwisko i imię | Komórka org. | Stanowisko | Inne |
---|---|---|---|---|
1. | Suś Tomasz | B | Burmistrz | |
2. | Banowska Ewa | BP | Pomoc administracyjna | |
3. | Łętocha Jolanta | BP | Zespół ds. promocji, kultury, turystyki, sportu i współpracy międzynar | |
4. | Projsystem Administrator | BP | Administrator | AP |
5. | Talaga Joanna | BP | Zespół ds. promocji, kultury, turystyki, sportu i współpracy międzynar | |
6. | Banowska Renata | FK | Zespół finansowo – księgowy | |
7. | Bączek Kinga | FK | Zespół finansowo - księgowy | |
8. | Braś Ewa | FK | Zespół ds. podatków i opłat | |
9. | Kania Iwona | FK | Zespół finansowo - księgowy | |
10. | Kominiak Agnieszka | FK | Zespół finansowo - księgowy | |
11. | Leśniak Karolina | FK | Zespół ds. podatków i opłat | |
12. | Ładyga Urszula | FK | Zespół finansowo - księgowy | |
13. | Małek-Szczecińska Małgorzata | FK | Referent | |
14. | Piwowar Anastazja | FK | Zespół ds. podatków i opłat | |
15. | Półtorak Monika | FK | Zespół finansowo – księgowy | |
16. | Przęczek Beata | FK | Zespół ds. podatków i opłat | |
17. | Sala Karolina | FK | Zespół finansowo - księgowy | |
18. | Szpil Marta | FK | Zespół ds. podatków i opłat | |
19. | Topa Maria | FK | Zespół finansowo – księgowy | |
20. | Dudzik-Jeż Małgorzata | GPS | Zespół ds. ochrony środowiska i rolnictwa | |
21. | Grochal Monika | GPS | Kierownik Referatu | |
22. | Krzyżanowska Małgorzata | GPS | Zespół ds. ochrony środowiska i rolnictwa | |
23. | Liszka Wiktoria | GPS | Młodszy Referent | |
24. | Łukawska Agnieszka | GPS | Zespół ds. gospodarki przestrzennej | |
25. | Mika Elżbieta | GPS | Młodszy Referent | |
26. | Ślęczka Małgorzata | GPS | Inspektor | |
27. | Wach Przemysław | GPS | Zespół ds. ochrony środowiska i rolnictwa | |
28. | Panuś Andrzej | OC PIN | Inspektor ds. OC i PIN | |
29. | Gaweł Magdalena | PU | Stanowisko ds. uzależnień i działalności gospodarczej | |
30. | Baran Krzysztof | RGK | Zespół ds. drogownictwa | |
31. | Gibała Maciej | RGK | Zespół ds. wodociągów i kanalizacji | |
32. | Maniecki Robert | RGK | Kierownik Referatu | |
33. | Mus Joanna | RGK | Zespół ds. budynków, obiektów i zieleni | |
34. | Stożek Paweł | RGK | Zespół ds. wodociagów i kanalizacji | |
35. | Uchman Witold | RGK | Zespół ds. wodociągów i kanalizacji | |
36. | Żuk Piotr | RGK | Brygadzista Grupy remontowo – konserwatorskiej | |
37. | Borczak Katarzyna | RI | Zespół ds. monitoringu i koordynowania projektów inwestycyjnych | |
38. | Chorabik Lucyna | RI | Zespół ds. zamówień publicznych | |
39. | Gibała Anna | RI | Młodszy Referent | |
40. | Kopta Andrzej | RI | Pomoc administracyjna | |
41. | Łyżczarz Wioleta | RI | Zespół ds. koordynacji finansowo – budżetowej projektów | |
42. | Michalska Anna | RI | Inspektor | |
43. | Mitko Marek | RI | Zespół ds. monitoringu i koordynowania projektów inwestycyjnych | |
44. | Murzyn Grzegorz | RI | Ekodoradca | |
45. | Podmokły Marcin | RI | Zespół ds. monitoringu i koordynowania projektów inwestycyjnych | |
46. | Skiba Konrad | RI | Kierownik Referatu | |
47. | Styczeń Jan | RI | Pomoc administracyjna | |
48. | Trąbka-Kursa Agnieszka | RI | Zespół ds. monitoringu i koordynowania projektów inwestycyjnych | |
49. | Braś Joanna | RO | Stanowisko ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi | |
50. | Cygan Justyna | RO | Stanowisko ds. bezpieczeństwa informacji, logistyki i dział. gosp. | P |
51. | Janik Anna | RO | Młodszy Referent | |
52. | Jarząbek Małgorzata | RO | Referent | |
53. | Kęsek Marcin | RO | Biuro Obsługi Klientów | |
54. | Kubicka Monika | RO | Archiwista Zakładowy | |
55. | Ładyga Michał | RO | Zespół ds. obsługi teleinformatycznej i bezpieczeństwa teleinformatycz | A |
56. | Wania Arkadiusz | RO | Zespół ds. obsługi teleinformatycznej i bezpieczeństwa teleinformatycz | A |
57. | Żuk Małgorzata | RO | Stanowisko ds. kadr i szkoleń | |
58. | Żuławińska Katarzyna | RO | Młodszy Referent | |
59. | Sufin Anna | RP | Radca Prawny | |
60. | Góralik-Piętka Małgorzata | Sekretarz | Sekretarz | AP |
61. | Trojan Antonina | Skarbnik | Skarbnik Gminy/Kierownik Referatu Finansowo-Księgowego | |
62. | Gabzdyl Marek | SP | Stanowisko ds. Społecznych | |
63. | Kicka Anna | USC | Zespół ds. administracyjnych i obywatelskich; Zespół ds. ewidencji USC | |
64. | Kudzia Agata | USC | Zespół ds. Ewidencji Stanu Cywilnego | |
65. | Podmokły Edyta | Z | Zastępca Burmistrza |